Sabit Telefon - Netidi Web Ajans - Web Sitesi, İnternet Sitesi, E-ticaret, Web Sayfası Kurmak Kolay

Sabit Telefon

Sabit Numaranızı Taşıyarak Faturalarınızı Yarıya İndirin!

Sabit numara taşıma hizmeti hizmet sağlayıcınızı değiştirirken mevcut numaralarınızı korumanızı sağlar. 444 numaralar hariç 0212,0312,0224 gibi coğrafi alan kodlarına sahip tüm İllerimizdeki PSTN, ve ISDN (PIR) numaralar taşıma hizmetinden yararlanabilir. Sabit numara taşıma işlemini Mobil telefon numaranızın taşınma işlemi ile aynı değerlendirebilirsiniz. Sabit numaralarınızı iş ortağımız Kobikom üzerine taşıyark faturalarınızı yarı yarıya azaltırken, teknik açıdan da büyük avantaj elde etmiş olursunuz.

Numara Taşımanın Avantajları Nelerdir?

Sabit telefon hatlarınızı taşıyarak aylık telefon faturalarınızı %80’e varan oranda azaltabilirsiniz. Numaranızı taşıdığınızda mali avantajınıza ilave olarak teknik açıdan da sürekli bakım gerektiren, maliyet oluşturan bakır kablo ile çalışan telefon hattı ihtiyacını ortadan kaldırarak, internet bağlantısı üzerinden çalışan VoIP altaypısı ile daha gelişmiş özelliklere sahip yeni nesil IP numaralar kullanırsınız. Numaralarınız  taşıma sonrasında analog yapıdan IP yapıya geçiş yaparak asla meşgul çalmayan numara özelliğini kazanmış olur.

Bazı Avantajları

  • Taşımış olduğunuz numaralarınıza Sabit hat ücreti ödemezsiniz.
  • Tek numara ile eş zamanlı sınırsız sayıda çağrı alıp gönderebilirsiniz.
  • İletişim maliyetlerinizde %80 'e varan tasarruf edersiniz.
  • Numaranızı SIP uyumlu tüm cihalzarda daha gelişmiş özelliklerle kullanma imkanı yakalarsınız.

Faks Gönderip Almak Artık Çok Daha Kolay

Bilgisayar yada mobil cihazlarınız üzerinden faks gönderip alın

Online fax uygulamamız sayesinde bilgisayarlarınıza her hangi bir ek modül takmadan internetin olduğu her bilgisayardan faks gönderebilir ve gelen fakslarınızı mail adresine alabilirsiniz.
Faks numaranız yoksa İl alan kodlarına göre yeni bir numara tahsis edebilir ve fakslarınızı alıp gönderebilirsiniz. Faks gönderme fiyatları konuşma tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Gelen fakslar için ise herhangi bir ücret ödemezsiniz.

Sabit Telefon Tarifelerimiz

Gelişmişini kullanırken, %80' varan daha az ödeyin

Sunmuş olduğumuz şeffaf tarifeler ile iletişim maliyetlerinizde %80'e varan oranda tasarruf elde edebilirsiniz. Arama yönünüzün yoğunluğuna göre aşağıdaki tarifelerimizden birini seçerek sabit telefon maliyetlerinizi hemen azaltmaya başlayın. Tarife detaylarını aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Bizden haberdar olmak için yan tarafa mail adresinizi yazabilirsiniz.

Üye Girişi

Veya
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
Şifrenizi mi unuttunuz? Kayıt olmak ister misiniz? İletişim & Ulaşım